אאא

ח"כ אחמד טיבי מהמפלגה הערבית רע"מ תע"ל הגיע היום לעימות עם חבר הכנסת אריה אלדד ממפלגת הימין 'עוצמה לישראל', וסולק בבושת פנים על ידי סטודנטים במקום.

במהלך העימות בין אלדד וטיבי, תקפו מספר סטודנטים את טיבי, לדברי נוכחים במקום, מספר סטודנטים אף ירקו לכיוונו של ח"כ אחמד טיבי.

עוד דווח, כי סטודנטית אף שפכה מים על ח"כ טיבי. למקום הוזעקו כוחות משטרה, שחילצו את טיבי מהאוניברסיטה.

טיבי אמר בתגובה לאירוע המשפיל: "לא אחשוש ולא ארתע ואגיע לכל מקום, גם אם יהיו שם כהניסטים וגזענים. אשמיע את דבריי ואת דברי הציבור הערבי בראש מורם".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

 (צילום: פלאש 90)
ח"כ אחמד טיבי (צילום: פלאש 90)
הגדלה

ח"כ אריה אלדד אומר כי דווקא טיבי אשם בסערה שנוצרה במקום, לדברי אלדד: "במהלך הדיון התלהטו הרוחות ורוב הסטודנטים לא יכלו לסבול כנראה את דרך הדיבור של ח"כ טיבי, שטען לבעלות על ארץ ישראל ושלל את זכותו של העם היהודי למדינה דמוקרטית".

"הובא לידיעתי כי אחת הסטודנטיות שפכה ככל הנראה מים על ח"כ טיבי ונעצרה על ידי אנשי האבטחה של האוניברסיטה. אם אכן כך היה אנו מצרים על גילויי האלימות משני הצדדים ומגנים כל ניסיון לפגוע בח"כ טיבי".

יו"ר אגודת הסטודנטים בבר אילן אמר בתגובה ל-ynet: "אנו גאים בהנהלת האוניברסיטה שנאותה לקיים עימות נפיץ מסוג הזה. בבר אילן לומדים סטודנטים מכל המגזרים והקשת הפוליטית. אני מצרים ומגנים כל מקרה של אלימות, אך נמשיך ונעודד שיח דמוקרטי בין כותלי האוניברסיטה".